Naše reference

Tomáš Soukup

Rekonstrukce rodinného domu

Dobrý den, byl jsem požádán panem Terendym o recenzi na společnost Elop.

Rekonstrukce mého rodinného domu, kde jsem vyrůstal, mě stala hodě sil a času.

Kdybych mohl něco vzít zpátky, tak už se nebudu dívat na ty nejlevnější nabídky.

Dnes se dívám především na reference a na práce,  které mají řemeslníci a firmy za sebou. Můj nasmlouvaný elektrikář se zbláznil a přestal komunikovat, a podotýkám, že už mě v té době stál hodně peněz, a já byl v situaci, kdy jsem  měl již nasmlouvaná další řemesla, která měla navazovat. Kde na rychlo sehnat elektrikáře? 

Zavolal jsem p. Teremdymu, popsal jsem mu situaci, a on přijel i s p. Jáčem, a oba intenzivně začali věci řešit na vysoké profesionální úrovni.

Elektroinstalace mě stála o něco více peněz než jsem předpokládal z důvodu první špatné volby elektrikáře,  nicméně po oslovení společnosti Elop s.r.o.a jejich okamžitém zásahu, se věci daly velmi rychle do pohybu, a elektroinstalace byla z jejich strany realizována tak rychle a profesionálně, že se vlastně podařilo dohnat skluz, který mi vznikl mojí prvotní špatnou volbou. Dneska vím, že chybami se člověk učí, a že do budoucna nebude pro mne již rozhodujícím parametrem pouze cena odvedeného díla. 

Vše dopadlo tak, jak mělo, a ostatní řemeslníci mohli nastoupit v nasmlouvaných termínech.

Společnost ELOP s.r.o. za mne velmi doporučuji a dávám 5 z 5 :-), děkuji.

 

Tomáš Soukup, Liberec

IMG_2207.JPG

Martin Sluka

Výstavba chytrého rodinného domu

Dobrý den,

byl jsem požádám o referenci na firmu ELOP.

Nechci se rozepisovat o šílené době, která dává prostor podvodníkům, co si říkají řemeslníci, vyplácení záloh a naslibované termíny. Přitom umět dobře své řemeslo je velmi obdivuhodné. Ten kdo velmi  dobře ovládá své řemeslo je p. Jáč a jeho firma ELOP. Postavil jsem si chytrý nízkoenergetický rodinný dům, který ovládám ze svého mobilu. Díky panu Jáčovi vše funguje tak, jak má. Společnost ELOP všemi deseti doporučuji.

Děkuji

Martin Sluka, Vlčetín

... další ukázky naší práce

Lesní koupaliště Liberec

1/1

TJ Sokol Doubí

1/1

Pivovar Svijany

1/1

ACL Coating

1/1

Rekonstrukce rodinného domu (vše, co je tam elektrického, je od nás :-)

1/1

Výstavba chytrého domu

1/1