Pro průmysl

Silnoproud se zabývá energetickým využití elektřiny - například výroba a rozvod elektřiny, motory, těžké stroje a podobně. "Slaboproudař" pracuje s napětím do 220 V.  Silnoproud pracuje s napětím od 220 V výše. Naše společnost se věnuje hlavně rozvodům uvnitř budov a průmyslových objektů. Pro firmy jsme schopni připravit projekty "na klíč" a kompletně vybavit jejich nový nebo fungující provoz kvalitní elektroinstalací.

Vše okolo elektřiny ve firmách a průmyslu nechte na nás

Zařídíme pro vás vše, co se týká elektroinstalace ve firmě nebo v průmysl. Firmám pomáháme s vybavením nových prostor, od přípravy rozvodů, přes instalaci všech potřebných zařízení až třeba po napojení světel dle přání klienta.

Pro výrobní společnosti se speciálními požadavky můžeme vyrobit rozvaděč na míru a zařídit jeho následnou instalaci. Samotné montáži předchází precizně zpracovaný projekt. V oboru máme dlouholeté zkušenosti a každému projektu věnujeme maximální úsilí. Zakládáme si na tom, že držíme dohodnuté termíny, máme kvalitní dodavatele dílů a na svoji práci nabízíme nadstandardní záruku. Následný servis je samozřejmostí.

IMG_2143.JPG

S čím vším Vám pomůžeme:

Firmám:

Kompletní příprava silnoproudé elektroinstalace

Zapojení požadovaných zařízení

Příprava projektu, kalkulace, montáž / dohled, testování

Záruční i pozáruční servis rozvodů

V průmyslu:

Výroba rozvaděče na míru

Projekt pro elektroinstalaci "na klíč"

Rozšířená záruka na vybrané produkty

Nadstandardní servis (i 24/7)

Kontaktujte nás!

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo požadavky ohledně silnoproudých elektromontáží, neváhejte nás kontaktovat!

Děkjujeme, zpráva odeslána!

Telefon:

606 655 055

ELOP s.r.o.

Sportovní 157,

Liberec XXIII-Doubí,

463 12 Liberec