poradenstvi.png

Poradenství

solarni-panel.png

Fotovoltaika

smart-house.png

Chytrý dům

hrube-rozvody.png

Hrubé rozvody

 

Projekty

Při projektování elektroinstalace je třeba dbát na určitá pravidla. Mezi ty základní požadavky patří bezpečnost, spolehlivost, přizpůsobivost a například i možnost viditelného vypnutí objektu. To vše při přípravě projektu zohledňujeme. Správně připravený projekt řeší během realizace spoustu času a starostí. A to se hodí obzvláště pokud jde o elektroinstalaci.

Pokud máte zájem o více informací o projektech pro elektroinstalaci, neváhejte se na nás obrátit.

Blueprint design
 

Poradenství

Jsme připraveni sdílet naše dlouholeté zkušenosti (14 let) z oboru. Potřebujete odborníky na elektroinstalaci na konzultaci? Poradíme vám s přípravou projektu, výběrem potřebných technologií a produktů pro slaboproud i pro silnoproud.

Nejčastější požadavek na nás ze strany domácností je na kamerové zabezpečovací systémy. Pomůžeme nejen s výběrem toho nejvhodnějšího, ale případně i s následnou montáží. Obraťte se na nás.

Web Konzultace
 

Servis

I elektroinstalace má svojí životnost. V některých případech dochází k zahřívání vedení a komponent. Pokud se to děje a "máte štěstí", dojde k přerušení vedení. Hrozí zde ale i mnohem větší nebezpečí. Naše firma pro vás zajistí pravidelné servisní prohlídky. Pokud už dojde k havárii, jsme schopni reagovat velmi rychle a pomoci.

Všem domácnostem i firmám doporučujeme pravidelnou revizi elektroinstalace v objektu - předejdete tím skutečným nepříjemnostem. Pro profesionální revizi nás neváhejte kontaktovat!

Electrican Nářadí
Energetická účinnost konzultace

Fotovoltaika

Pomůžeme vám s přechodem na obnovitelnou energii. Tím se můžete stát energeticky nezávislými. Zařídíme vše - od dotace až po instalaci. Fotovoltaickou elektrárnu sestavíme dle požadavků na míru.

Do budoucna bude hrát fotovoltaika v energetickém průmyslu významnou roli. Cena klasicky vyráběné elektřiny bude díky omezeným zdrojům stoupat. Cena čisté energie bude naopak klesat.

A proč si pořídit fotovoltaiku?

 

Chytrý dům

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle nás musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie.

Chytrý dům se o nás stará podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí. Pokud chcete pomoci s "přípravou chytrého domu", kontaktujte nás - víme vše potřebné.

Velký moderní dům s bazénem
 
elektrické Inspektoři

Hrubé rozvody

Ve spolupráci s prověřenými stavebními firmami provádíme ve vznikajících stavbách hrubé rozvody elektroinstalace. Specializujeme se i na nízkoenergetické a pasivní domy, kde je potřeba dbát na to, aby nedošlo k porušení parozábrany a vzniku tepelných mostů.

Nejčastěji u nás poptávají přípravu rozvodů koncový klienti, kteří si staví nový domov, nebo projektanti. S těmi pravidelně spolupracujeme na různých developerských projektech. Pokud potřebujete také pomoci s přípravou hrubých rozvodů, neváhejte nás kontaktovat.